استراتژی شرکت

خط مشي کيفيت

(واحد قطعات خودرو)

 

شركت تولید منابع تغذیه الکترونیک به عنوان يكي از معتبرترين توليد كنندگان قطعات الکترونيکي و الکترومکانيکي خودرو در جهت ارتقاء كيفيت محصولات خود و دستيابي به رضايت بيشتر مشتريان و ذينفعان و در راستاي تحقق تبديل به شركتي در كلاس جهاني، استانداردهای ISO/TS 16949:2009 ، ISO 9001 : 2008 و الزامات سيستم تضمين كيفيت مشتريان را الگوي سيستم مديريت كيفيت خود قرار داده و خط مشي كيفي خود را بدين شرح اعلام مي دارد:

1-از آن جهت كه مشتري ضامن بقاء و پيشرفت ماست، رضايت او به عنوان مهم ترين اصل در كليه فرآيندهاي شركت مد نظر قرار گرفته و پيوسته تلاش مي گردد كه با كيفيت مطلوب، قيمت مناسب و تحويل به موقع نظر او تأمين گردد.

2-با اعتقاد به ديدگاه هاي مديريت كيفيت و تلاش جهت نهادينه كردن فرهنگ كيفيت، بهبود مستمر در كليه فرآيندهاي شركت و حركت به سمت ضايعات صفر را ركن اصلي مديريت كيفيت دانسته و از طريق تدوين و پايش اهداف و برنامه هاي كيفي، انجام مميزي ها، تجزيه و تحليل داده ها و اعمال اقدامات اصلاحي و پيشگيرانه، حركتي مستمر خواهيم داشت.

3-جهت ارج نهادن به مقام انساني كاركنان به عنوان با ارزش ترين سرمايه هاي شركت، توجه به نيازمندي‌هاي آن ها در اولويت مي باشد. تحقق اهداف كيفي در سايه توسعه فرهنگ كيفيت، آموزش مستمر و ارتقاء مهارت ها و توانايي هاي علمي ، فني و مشاركت فكري نيروي انساني، امكان پذير مي باشد.

مديريت شرکت توليد منابع تغذيه الکترونيک با اعتقاد كامل به خط مشي فوق، تعهد خود را به بازنگري سالانه آن اعلام نموده، درك صحيح و عميق آن را از سوي كليه كاركنان خواستار بوده و اطمينان دارد که با اتكاء به تخصص، تعهد و صداقت كليه همكاران اجراي آن مقدور و ميسر خواهد بود.

 

خیابان بهشتی (عباس آباد سابق) - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه هشتم - پلاک 11               22-88502720 -021           info@ psp.ir

شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک در سال 1354 با هدف طراحی و تولید انواع شارژر تاسیس و در سال1376 آغاز به طراحی و تولید قطعات خودرو نمود. در طی سالیان گذشته و نظر به نیازهای فنی داخلی ، بنیانگذار شرکت های دیگری نیز بوده است.